DANIŞMANLIK

Reklam Danışmanlığımız Bir Çok Farklı Alandaki Markalarımız Adına Yürütülmektedir. Web Tasarım, Grafik Tasarım, Web Site Seo Çalışmaları, Seo Analizleri, Sosyal Medya Danışmanlıkları ve Görsel Basın ve İnternet Reklamlarına da Yer Verilmektedir.


Web Tasarım

Her Sektöre Özel Alanında Uzman Tasarımcılarımız İle Hayallerinizdeki Web Sitenizin Taslağını Oluşturup İçeriklerinizi ve Firmanıza En Uygun Başlıkları Belirleyip Projemizi Kullanıcı Deneyimine Uygun, Seo Bakımından Zengin ve Firma Amacına Uygun Olarak Teslim Ediyoruz.

Grafik Tasarım

İç ve Dış Mekan Tasarımları, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Dijital Medyaya Uygun Tasarımlar Firmamızca Her Sektöre ve Markamıza Özel Olarak Özenle Hazırlanmaktadır. Firmaya En Uygun Renkler Seçilip Hedeflenen Düşüncenin Aktarılması İçin En Yaratıcı Tasarımları Sunmaktayız.

Seo Analiz

Kurumsal veya Kişisel Web Sitenizin Arama Motorlarında Üst Sıralarda Yer Alıp Kişilerin Doğru Kelimelerle Doğru Sayfalarda Sizlere Ulaşabilmesi İçin Doğru Seo Yapılması Gereklidir. Web Sitenizin Her Detayı Analiz Edilip Önemli Kelimeler Ön Plana Çıkarılır ve Ön Planda Olduğu gibi Yazılım Kısmı İle de Desteklenip istenilen Düzeye Gelinir.

Sosyal Medya Yönetimi

Firmamızca Kurumsal İşletmeniz İçin Profesyonel Destek Alabilirsiniz. Sosyal Medya Yönetimi Kolay Gibi Gözüken Fakat İnsanlara Doğru Ulaşması, Etkileyici İçerik, Etkileyici Görseller İle Etkileşim Oluşumu Konusunda Oldukça Zaman ve Özen Gerektiren Platformlardır. Tüm Hesaplarınızda Aktif Olmanız, Doğru Kişilere Ulaşıp Doğru Bilgiler İle Dönüşümlerinizi Yükseltmeyi Amaçlarız.