HAKKIMIZDA

IMF Elektronik İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

IMF Elektronik İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. elektronik ürünlerin ithalatını ve ülkemizdeki yenilikçi ürünlerin ihracatını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Yurt dışı piyasalarının sürekli analizini sağlayarak hem Türkiye’deki hem de diğer ülkelerdeki talebi karşılamaya çalışmaktadır.

İthalat yaparken ülkemizde yaşayan insanların talepleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmakta ve bu amaçla dünya pazarında popüler olmuş ancak henüz ülkemizde bulunmayan ürünler tercih edilmektedir

İhracat aşamasında ise öncelikle ülke kültürümüzü yansıtan ürünlerin dünya pazarına sunulması hedeflenmektedir.

IMF Elektronik, yurt dışı ithalat ve ihracat çalışmaları bazında Çin, ABD, Almanya, Litvanya ve Fransa gibi ülkelerdeki şirketlerle sürekli görüşme ve işbirliği halindedir.

Şirketimizin merkezi İstanbul olup ABD'nin Los Angeles şehrinde de ofisimiz bulunmaktadır.

Önceki Ürünlerimiz

IMF Elektronik kurulduğu günden bu yana çeşitli ürünlerin tedariklerini veya üretimini gerçekleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu dönemden günümüze kadar belli zaman dilimlerinde aşağıdaki ürünleri müşterilerinin kullanımına sunmuş ve memnuniyetlerini sağlamıştır.

 • WFit / Akıllı Bileklik
 • WBox / Mini Bluetooth Hoparlör
 • Walking Ginger / Elektrikli Kaykay
 • Wiky Pet / Evcil Hayvan Takip Cihazı
 • Shop The Bards / Tekstil Ürünleri
 • Wiky Watch / Akıllı Çocuk Saati (Telefonu)
  • Hâlen üretimine devam ettiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz güncel ürünümüz Wiky Watch / Akıllı Çocuk Saati (Telefonu) ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda paylaşılacaktır.

   Güncel Ürünlerimiz

   Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu & Saati

   Niçin Akıllı Çocuk Saati ?

   Wiky Watch Akıllı Akıllı Çocuk Saati ile ebeveynlerin çocuklarına ulaşmaları çok daha kolay… Wiky Watch, çocuklarının erken yaşta cep telefonu kullanmasını istemeyen ebeveynlerin çocuklarına güvenle bağlanmalarını sağlayan bir ürünü kullanıcılarına sunmuştur.

   Wiky Watch sayesinde ebeveynler veya belirleyecekleri kişiler çocuklarıyla anlık iletişimin (SMS, anlık konum, ayak izi izleme, arama vb.) kolaylığını ve huzurunu Wiky Watch ile yaşamaktalar.

   Wiky Watch Akıllı Çocuk Saati ile ebeveynin telefonu veya ebeveyn tarafından belirlenecek telefonların iletişimi sağlanır. Böylece çocuklar güven, ebeveynleri de huzur içinde günlük yaşantılarına devam ederler.

   2015 yılında kurulan Wiky Watch, bu alanda toplumda oluşan ihtiyacı görerek ebeveynlerin ve çocukların gündelik hayatlarına getirmiş olduğu bu kolaylığı bir sosyal sorumluluk görevi olarak görmektedir.

   Ürünlerimiz

   Wiky Watch 4Plus, Wiky 4G, Wiky S ve Wiky Watch 3Plus satışı devam eden ürünlerimizdir. Yakın zamanda Wiky 4S modelimiz de ürünlerimize eklenecektir.

   Örnek Görseller

   Satış Noktalarımız

   Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu & Saati, Teknosa, Turkcell, MediaMarkt, D&R, Nezih Kırtasiye, hepsiburada, n11, amazon ve Wiky Watch internet sitesi (http://www.wikywatch.com.tr) gibi satış noktalarında satışa sunulmaktadır

   Wiky Watch saatlerini İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Samsun, Trabzon, Erzurum, Adana, Gaziantep gibi büyükşehirlerin yanı sıra yukarıdaki mağazaların satış noktası bulunan bütün şehirlerimizden kolayca temin edebilirsiniz. Size en yakın Wiky Watch satış noktasını bulabilmek için http://www.wikywatch.com.tr/Magazalar/ linkimizden faydalanabilirsiniz.

   Teknik Servis

   Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu & Saatinin teknik servis noktası ise Anadolu yakasının en merkezi noktalarından Altunizade’de bulunuyor. Altunizade metrobüs durağı, Capitol AVM ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosunun Bağlarbaşı durağına sadece 3 dakika mesafede bulunan IMF Elektronik İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. size her türlü teknik desteği sunmaktadır.

   IMF Elektronik (Wiky Watch)

   Altunizade Mahallesi
   Aköz İş Merkezi, Kısıklı Cad.
   No:14/2, B Blok, Daire:1
   34662 Üsküdar/İstanbul

   Tel. No: (0216) 348 93 93
   WhatsApp No: (0542) 354 47 20
   e-mail: info@wikywatch.com.tr